مشاوره و پیاده سازی سئو شامل سه مرحله اصلی است:

مرحله اول : سئو تکنیکال یا Technical SEO

این مرحله سئو فنی نیز نامیده می شود. دراین مرحله تمامی مشکلات تکنیکال و فنی سایت شما بررسی خواهد شد و اقدامات این مرحله با کمک موتورهای آنالیز سئو و بررسی کارشناسان فنی سئو ما انجام میشود. و هر موضوعی که با استاندارد های سئو و الگوریتم های گوگل مغایر باشد در این مرحله مشخص خواهد شد.
در این مرحله مشکلات فنی سئو سایت به همراه راه حل آن به شما اعلام خواهد شد.

مرحله دوم : سئو داخلی یا On-Page SEO

جزو مهم ترین مراحل مشاوره و پیاده سازی سئو است. البته به این معنی نیست که مراحل دیگر کم اهمیت هستند بلکه به این معنی است که زمان و تمرکزی بیشتری در این گام صورت میگیرد.
فرآیند بهینه سازی صفحات برای موتورهای جست و جو گر و کاربران شروع خواهد شد.

هر چه محتوای تولیدی شما با ارزش تر باشد و کاربران زمان بیشتری را برای مطالعه مطالب و مشاهده صفحات شما سپری کنند گوگل نیز محتوای شما را مفید و با ارزش تلقی خواهد کرد. ساخت ویدئو، قراردادن صدا و تصویر در صفحات در جذابیت نوشته های شما تاثیر مهمی دارند.

به عنوان های صفحات، بهینه سازی تصاویر و گذاشتن alt برای آنها و همچین تگ ها و سرتیتر ها توجه خواهیم کرد و از همه مهم تر محتوای شما اصلا نباید تکراری باشد و بلکه باید محتوایی منحصربفرد تولید گردد.

جهت آشنایی با الگوریتم پاندا که عملکرد آن روی یونیک بودن محتواست پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را مطالعه کنید:

الگوریتم پاندا، مقتدر و جدی

هر چه مطالب وب سایت شما مفید تر و جذاب تر باشد کاربران زمان بیشتری را در سایت شما سپری میکنند و این یعنی محتوای وب سایت شما با ارزش است پس ترافیک بیشتری دریافت میکنید و در سایت شما نتایج گوگل ارتقا پیدا خواهد کرد.

مرحله سوم : سئو خارجی یا Off-Page SEO

به مجموعه اقداماتی که در خارج از سایت برای بهینه سازی وب سایت انجام میشود سئوی خارجی میگوییم.

این اقدامات شامل بازاریابی شبکه های اجتماعی ( فعالیت در شبکه های اجتماعی پرطرفدار مثل اینستاگرام، یوتیوب، آپارت در ایران و … ) و ساخت بک لینک های معتبر، مرتبط و با ارزش است.

لینک‌‌‌سازی یا همان لینک بلدینگ ، شامل تکنیک ها و استراتژی‌های متفاوتی است. تاکتیک‌هایی همچون: انتشار محتوا در دیگر سایت‌های پربازدید و مرتبط ، جواب دادن به سوالات کاربران در شبکه‌های اجتماعی و یا فروم‌ها.

ما در مشاوره سئو این سه مرحله را با توجه به سایتتان و وضعیت کنونی آن شرح خواهیم داد.

در مرحله اول که آنالیز است نتایج مشخص خواهد کرد که مراحل دوم و سوم به چه صورتی باید انجام شود.تمامی توضیحات و گزارشات بصورت مکتوب برای شما ارسال میشود و شما هم از وضعیت کنونی وب سایت مطلع خواهید شد و هم مراحل کار آینده را خواهید دانست.

تمامی تلاش ما این است که بهینه سازی های وب سایت برای موتور های جست و جو در تیم وب سایت اول بصورت کاملا شفاف و با گزارش ماهانه انجام گردد.